EN
 

Genç Odasına İlham Veren Duvar Tasarımları. « GERİ


Çocuğunuzun odasına dekoratif duvar resmi veya çıkartmalar ile eğlenceli bir boyut ekleyin.Şablonlar ve çıkartmalar sonsuz çeşitlilikte stil ve desenlere yer verir ve seveceği bir şey oluşturmaya çabalamaktadır.Odanın mobilya takımından ve temalar kullanarak mekanları daha açık,havadar,rahat ve sıcak hissettirmeye yardımcı olmak için duvaları kullanabilirsiniz.İhtiyacınız olan tek şey biraz ilham kaynağı ve bazı basit araçlar.

Duvar çıkartmaları hayal gücünü yakalayan cesur ayrıntılı bir sahne üretmenin bir yoludur.Yapışkan vinil grafikler duvarlarınıza zarar vermeyecek ve kolayca temizlenebilir.olmalıdır.Düz renklerle basit grafik şekillerini veya özel elle boyanmış desenlere benzemek üzere yapılmış basit grafik şekillerini kullabilirsiniz. Şablonlar bir odaznın temasını hayata geçirmenin bir başka harika yoludur.

Öel duvar kağıdının görünümü için duvarda tekrar eden bir motif oluşturmak için kullanılabilirler veya odanın belirli alanlarına ilgi çekmek için büyük motifler kullanabilirsiniz. Bu gibi dekoratif dekor ve duvar kağıtlaıyla genç odanıza farklılık katabilirsini.