EN
 

İlham Almış Duvar Tasarımları. « GERİ


Sadece fırça,boya ve yaratıcı bir ilhamla bebeğinizin duvarını tuhaf,yaratıcı bir alana dönüştürebilirsiniz.Duvarlar önemli bir tasarım unsuru haline gelebilecek boş bir tuvaldir.Bu nedenle odayı planlarken duvarı nasıl bir renk ve objelerle tamamlayacağınızı iyi düşünün.

Yatay veya dikey şeritler,şablonlar ve çıkartmalar odanın eşsiz olmasının yollarından bazılarıdır.Örneğin dekoratif boyayı duvara asılmış resimler etrafında bir çerçeve ya da çocuğunuzun adını yazan ahşap harflerin etrafında bir vurgu olarak kullanabilirsiniz.

Çok detaylı duvar resimleri için hazır vinil çıkartmaları mükemmel bir seçenektir.Şablonlar duvarlar için çok çeşitli olanaklar sunar.Harflerden hayvanların,teknelerin veya arabaların silüetlerine kadar çeşitli şekillerde satın alabilirsiniz veya kartpostal parçasından kesebilirsiniz.

Şeritler ressam bandı kullanılarak kolaycaoluşturulur.Dikey çizgiler yükseklik duygusunu artırma eğiliminde olacaktır.Tavan boyunca onları devam ettirmek çadır hissi oluşturabilir.

Yatay çizgiler kolay ve çok yönlüdür.Oda etrafında tek bir geniş şerit boyamayı düşünün veya ton genişliği renklerinde iki veya üç şerit boyayın resimli bir ray gibi çalışmasını sağlamak için sanat eserlerini veya fotoğraflarını üstüne asabilirsiniz.