EN
 

Banyolar İçin Depolama Çözümleri. « GERİ


Banyoyu temiz ve misafirperver hissetmenin anahtarından biri de düzenli olduğundan emin olmaktır.Bu,oyuncakların küvette ve çevresinde dağınık bir görüntü oluşturması özellikle çocuk banyosunda geçerlidir.Çocuklarınızın eşyalarını uzak tutmanın kolay yollarından biri de banyonuz için tasarlanmış eşya dolaplarıdır.Banyo oyuncaklarını organize etmek için ihtiyacınız olan şey ayrıca bir kaç metal kova olabilir.

Eğer banyoyu birden fazla çocuk paylaşıyorsa eşyalarına daha hızlı bir şekilde ulaşacakları dolap ve kovaları kişiselleştirebilirsiniz.Kimin kim olduğunu belirtmek için renklerden faydalanmak en iyi çözüm olabilir.

Çocukların banyoda sık kullandıkları diş fırçası,diş macunu ve tarak gibi eşyalarını lavabonun yanında tutacak eğlenceli saklama kaplarında bulundurun.Reçineden hazırlanan renkli stiller genellikle çocuklara hitap eden eğlenceli şekiller alır ve kırılmaya karşı dayanaklıdırlar.

Banyonuzda kullandığınız havlu ve bezleri yüksek raflarda saklama yerine onları lavabo altında bulunan çekmece veya rafa koyabilirsiniz.Havluları silindir şeklinde koymak biraz daha eğlenceli bir hale getirmek için harika bir yoldur ve birkaç farklı renge sahip havluyla daha çekici görünür.

Kirli eşyalarınızın yığılmasını önlemek için bir kapalı sepet ile engel olabilir böylece görüntü kirliliğini kaldırmış olursunuz.

Çengeller ve havlu çubukları duvara monte edilmeli ancak çocuğunuzun onlara ulaşabileceği yerlerde olduğundan emin olun.Kapının arkasındaki birkaç kanca havlularınıza erişilebilir bir yüksekliğe tutmanın harika yoludur.Lavabonun yanındaki havlu halkası yıkandıktan sonra elleri kurutmayı kolaylaştıracaktır.