EN
 

Kız Çocuk Odası Nasıl Yapılır. « GERİ


Bir kızın odası rahat ve eğlenceli olmalı ve en önemlisi onun kim olduğunu yansıtmalıdır.Odasında sevdiği hobileri ve kendisini ifade eden şeyleri temel alan bir tema seçin.Dans,binicilik,kelebekler veya çiçekler gibi bir etkinlik olabilir.

Çocuk odasının geri kalanını oluşturmak için bir ana unsur seçin.Örneğin bahçe temalı yataklıklar pencere kaplamaları ve aksesuarları parlak neşeli renklerle yol açabilir.Veya cesur desenli bir halı odanın kalan öğeleri için daha tarafsız bir zemin tercih ettiğiniz anlamına gelebilir.

Odanızın Rengini Seçin;Bir rengi kabul etmiyorsanız her iki seçeneğin birlikte oluşturduğu renkler için yollar arayın.Odadaki aksan vurgular odanın genel paletinden hoş karşılanabilecek bir değişiklik olabilir.

Detayları Değiştirin;Kız çocuk odasında bulunan ürünlerde ufak dokunuşlar ile odanın makyajını değiştirin.Kıyafet dolabının çekmecelerinin kulplarını değiştirme ya da duvardaki tablonun yeniden düzenlenmesi kadar basit işlemler alanı yepyeni ve heyecan verici hissetmesini sağlıyacak.